loading

Autoryzowany Dealer Opel


Działalność handlowo-usługowa spółki zlokalizowana została w pawilonie samochodowym i w przynależnych do niego budynkach zaplecza technicznego przy ul. Podkarpackiej 32 w Krośnie. Pawilon ten funkcjonował od 11 lat jako autoryzowany punkt marki "Opel". Salon samochodowy oferował dotychczas jedynie sprzedaż samochodów marki Opel, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny samochodów w/w marki, badania techniczne samochodów osobowych w ramach Stacji Kontroli Pojazdów.

 

Spółka "Glob Cars" w zakupionym salonie zdecydowała się rozszerzyć zakres dostępnych usług. Istotną innowacją jest poszerzenie oferty o nową markę Chevrolet. Spowodowało to że salon "Glob Cars" stał się jedynym na terenie lokalnym salonem samochodowy dwóch marek.

 

Właściciele firmy od samego początku przyjęli założenie współpracy kontrahentami handlowymi na płaszczyźnie rzetelności i uczciwości, a wewnątrz firmy założenie prowadzenia polityki równych szans.

 

Rok 2012 przyniósł dla firmy wiele przełomowych wydarzeń. Od marca tego roku funkcjonuje nowy, nowoczesny budynek Autoryzowanego Serwisu wraz ze Stacją Kontroli Pojazdów, a na przełomie listopada i grudnia oddano do użytku nowy obiekt Salonu Sprzedaży marek Opel i Chevrolet.

 

W chwili obecnej prowadzimy w dalszym ciągu sprzedaż marki Opel oraz serwis autoryzowany marek Opel i Chevrolet. W najbliższym czasie planowane jest uruchomienie nowego obiektu serwisu blacharsko-lakierniczego w bezpośrednim sąsiedztwie dotychczas istniejącego warsztatu mechanicznego.


   
   
   

Do góry